temizleme Hizmetleri

Van Petek Temizleme

Van petek temizleme hizmetini kusursuz sunuyoruz. Petek temizliği ve ve iş yerlerinde kullanılan kombilerin peteklerinin iyi çalışmaması durumunda petek temizliği yaparak kombilerden yüksek performans almanızı sağlıyoruz. Peteklerin tıkanması doğal gaz faturalarını kabarttığı gibi mekânlarda ısınma sorununa neden olmaktadır. Petekler temizlendiği zaman petekler içinde sıcak su hızlı bir şekilde devir daim yapmaya başlar. Bu da mekânın kısa sürede ısınmasını sağlar. Kısa sürede ısınan ev size doğalgaz da yakıt tasarrufu sağlar.

Van petek temizleme hizmetleri ile kombilerinizden tam verim alabilirsiniz. Kombilerinizin yaşam ömrünü uzatmış olursunuz. Kombilerde meydana gelebilecek bozulmalar önceden tespit edilebilir. İlerleyen zamanlarda bozulan kombiniz için ciddi masrafa girmeniz önlenmiş olur. Kombilerden tam performans aldığınız sürece evinize ısı yalıtımı ve mantoluma yapma gereği duymazsınız. Kombilerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Van petek temizleme hizmetinden sonra eviniz mükemmel derecede ısınır. Doğalgazdan ciddi bir tasarruf etmiş olursunuz. Kombinizin ömrünü uzatmış olursunuz. Ev içindeki mevcut ısıyı korumuş olursunuz. Peteklerin ısıtmama nedeni kombi filtresinde meydana gelen tıkanmadır. Bu tıkanmalar peteklerin sağlıklı bir şekilde ısınmasını engeller. Filtre tıkandığı zaman kombi devri sağlıklı çalışmaz. Isıtılan su peteklere ulaşmaz. Bağlantı kısmındaki pislik tutucu bölgesi Van petek temizleme ekipleri tarafından sökülür. Filtrede meydana gelen tıkanmalar açılır.

Van petek temizleme hizmetinden sonra % 30 enerji tasarrufu sağlarsınız. Kalorifer peteklerinde meydana gelen tortu ve kireçler temizlenir. Su bütün peteklere ulaşarak evinizde sorunsuz bir ısınma yaşarsınız. Temizliği yapılan kalorifer petekleri yüksek ısı üretir. Gereksiz enerji kullanımının önüne geçmiş olursunuz. Petekler ve tesisatın iç kısmı iyice temizlenir. Böylece kombinizden yüksek verim elde edebilirsiniz.

Van petek temizleme ile peteklerin içindeki kirli su boşaltılır. Peteklerin içine kimyasallar dökülerek kireçlerin çözülmesi sağlanır. Kimyasal döküldükten sonra 15 dakika kadar beklenir. Kimyasalların petek içindeki kireci çözmesi için bu bekleme yapılır. 15 dakika sonra peteklerin için yıkanır. Yıkama sonrası peteklerin daha dayanıklı olup uzun süre sorunsuz kullanılması için koruyucu kimyasallar dökülerek petek temizleme işlemi sona erdirilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.