Isıtma teknolojisi alanında uzun süredir hizmet veren Kombi yetkili servisimiz, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile tüm marka kombilere servis hizmeti vermektedir. Kombi sektöründe uzun süredir hizmet veren firmamız gece gündüz müşterilerin soru ve sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Haftanın 7 günü 24 saat müşterilerine gerek telefondan gerekse bizzat evlerine giderek kombi sorunlarına çözüm üreten ekibimiz müşterilerin gülen yüzü olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan kombi yetkili servisimiz mutlu ettiği müşteri kitlesini her geçen yıl arttırarak büyümeye devam ediyor.

 

Müşterilerin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim sloganı ile yola çıkan kombi yetkili servisimiz, müşterilerimizin kombi sorunlarına hızlı çözümler üretmektedir. Bütün marka kombilerin yedek parça, kurulum, montaj, demontaj, tamir, bakım ve onarım işlerini birinci sınıf kalitede vermektedir.

 

Kombi sektöründe öncü olan servisimiz kombilerin bakımı ve peteklerin temizliğini yapmaktadır. Güçlü ve dinamik kadrosu ile kendini sürekli yenileyen ve geliştiren kombi yetkili servisimiz güçlü bir servis ağına sahiptir. Bugün Türkiye genelinde birçok ilde yetkili servis hizmeti veren firmamız kombi konusunda müşterilerin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Çağdaş ve modern yaşam insanların kombi ihtiyaçlarını günün koşullarına göre karşılamaktadır.

 

Kombi servisimiz kamu ve tüzel kişiliklerle özel sektörün ihtiyaçlarını teknolojik gelişmeleri de dikkate alarak karşılamaktadır. İnsanların yaşamlarını kolaylaştırmak, modern bir yaşama sahip olmaları için gece gündüz çalışan bir ekibiz. İnsanlara konforlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz.

 

Kombi servisi olarak hayatın hiçbir döneminde kaliteden ödün vermedik. İnsanları mutlu etmek için haftanın 7 günü 24 saat aktif olarak hizmet vermeye devam ettik. Sistemli ve düzenli çalışan ekibimiz kombi arızalarını hemen teslim edip kombilerin tamir ve onarım işlerini ustaca yaptık. Bugün kombi konusunda ülke genelinde öncü bir firma olduysak bunu mutlu ettiğimiz müşteri kitlemize borçluyuz.

 

Ekibimiz kombi alanında uzmandır. Bu konuda gerekli eğitimleri almış kimselerdir. Kombi konusunda uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli bir ekibiz. Müşterilerimizi memnun etmek için çok sıkı çalışan ekibimiz yaşadığı çevre ile uyumlu insanlarla barışık kimselerdir.