Hizmetlerimiz

 

Ariston Yetkili Servisi

Ariston yetkili servisi olarak tüm Ariston markasına ait modellerin servis, tamir ve bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Sitemizde Ariston yetkili servislerini ilçe ve il bazında adres ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Bölgesel bazda hizmet veren firmaların listesine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ariston teknik servislerinde çalışan deneyimli ve uzman teknisyenlerle ürünlerinizde meydana gelen tüm soru ve sorunlara kısa sürede çözümler üretiyoruz. Dinamik ve güler yüzlü çalışan ekibimizle haftanın 7 günü 24 saat sorunlarınıza ivedilikle çözüm üretiyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Petek Temizleme

Van petek temizleme firması olarak petek temizleme işlemlerinin en az 2 yılda bir yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Peteklerin temizlenmesi kombinize uzun ömür kazandırır. Petek temizliği aile bütçenize ciddi katkı sağlar. Petek temizliği sonrası kombinizden yüksek verim elde eder, doğal gaz faturanız düşmeye başlar. Petek temizliği yaptırmadığınız durumda peteklerin ısınmama sorunu ile karşılaşırsınız. Isınmayan petekler evde üşümenize neden olur. Doğalgaz tükettiğiniz halde peteklerin ısınmaması ciddi bir sorundur. Peteklerin ısınmama sorunu petekler içindeki suda bulunan kirecin boruları tıkamasıdır. Bu tıkanıklık petekler içindeki sıcak suyun her noktaya ulaşmamasından kaynaklanır. Tıkanıklık giderilmezse kombinizin diğer parçaları da zarar görebilir. Bu durumda ciddi masraf çıkabilir, kombinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Kombi Bakımı ve Temizliği

Van kombi servisi olarak bütün marka kombilerinizin bakım ve onarım işlerini özenerek yapıyoruz. Kombilerden tam randıman almanız için kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmalısınız. Kombilerin peteklerini 2 yılda bir mutlaka temizletmelisiniz. Kombi petek temizliği için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz evinizi kirletmeden 2-3 saat içinde peteklerinizi son teknolojik aletler kullanarak temizlemektedir. Petek temizliği kombilerinizin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlar. Kombi iç aksanında meydana gelebilecek hasar önceden önlenmiş olur.

Detaylı bilgi için Tıklayın.