Petek-temizleme-Hizmetleri

Van Petek Temizleme Hizmetleri

Van petek temizleme firması olarak petek temizleme işlemlerinin en az 2 yılda bir yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Peteklerin temizlenmesi kombinize uzun ömür kazandırır. Petek temizliği aile bütçenize ciddi katkı sağlar. Petek temizliği sonrası kombinizden yüksek verim elde eder, doğal gaz faturanız düşmeye başlar.

Petek temizliği yaptırmadığınız durumda peteklerin ısınmama sorunu ile karşılaşırsınız. Isınmayan petekler evde üşümenize neden olur. Doğalgaz tükettiğiniz halde peteklerin ısınmaması ciddi bir sorundur. Peteklerin ısınmama sorunu petekler içindeki suda bulunan kirecin boruları tıkamasıdır. Bu tıkanıklık petekler içindeki sıcak suyun her noktaya ulaşmamasından kaynaklanır. Tıkanıklık giderilmezse kombinizin diğer parçaları da zarar görebilir. Bu durumda ciddi masraf çıkabilir, kombinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Peteklerin temizlenmemesi kombinizin çalışırken zorlanmasına neden olur. Bu zorlanma kombinizin ömrünü kısaltır. Kullanılan petekler zamanla kötü kokular yaymaya ballar. Petek tıkanıklığı kombiden düzensiz sıcak su akıntısına neden olur.

Van petek temizleme firması olarak bize ulaşmanız durumunda uzman ekibimiz zaman kaybetmeden evinize gelerek petek temizleme işlemine başlar. Ustalarımız peteklerinizin kontrolünü yapar. Peteklerin temizlenmeye ihtiyacı olup olmadığını kontrol ederler. Temizlik vakti gelen peteklerin mutlaka temizlenmesi gerekir. Temizlenmeyen petekler ısınmama sorununa ve fazla enerji tüketimine neden olur.

Van petek temizleme fiyatları 2018 yılı itibari ile 5 petekli bir kombi için 150 ile 200 lira arası değişmektedir. Fiyat peteklerin büyüklüğü ve kombinizin markasına göre değişkenlik göstermektedir. Van ili ve ilçelerinde hizmet veren Van petek temizleme firmamız kombilerden maksimum verim alabilmeniz için her daim yanınızda olmaya devam ediyor. Fiyatlar bölgesel olarak 10-20 lira değişkenlik olabilir. Van petek temizleme firmamız uzun yıllardır kombi petekleri temizleme konusunda hizmet veren köklü ve öncü bir firmadır.

Van petek temizleme firmamız kombilerinizin bakım, onarım ve tadilat işlerini özenle yapmaktadır. Firmamıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşım sağlayabilirisiniz. Kombi ve petek temizliği konusunda aklınıza takılan tüm soruları ekibimize sorabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.