Ariston-Yetkili-Servisleri-2

Ariston Yetkili Servisleri Van

Ülkemizde elektronik ürünlerde en çok tercih edilen markalardan birisi Ariston markasıdır. Bugün dünya genelinde markalaşan İtalyan firma ülkemizde de önemli bir yere sahiptir. Ariston sattığı ürünleri garanti kapsamına alır. Sattığı her ürünün arkasında durur. Sattığı ürünleri garanti süresince ücretsiz tamir ve onarım işlerini yapar. Ürünle ilgili yedek parça desteğini müşterilerine sunar. Gelişmiş servis ağı ve teknik servisi ile Ariston marka ürünlerin kurulum ve montajı başta olmak üzere tamir, onarım ve bakım işlerini yürütmek için gelişmiş bir servis ağı kurdu.

Van Ariston yetkili servisleri Van merkez olmak üzere Van ilinin birçok ilçesinde aktif olarak hizmet vermektedir. Van Ariston yetkili servislerini ilk önce telefonla arayarak randevu almanız gerekir. Randevu 12 saat ile 48 saat için verilir. Randevu için mümkün olduğunca erken saatler verilir. İşlem yoğunluğuna göre servisin evinize gelmesi 48 saati bulabilir. Yetkili servis geldiği zaman ürününüz hala garanti kapsamında ise sizden servis ücreti alınmaz. Ürün ücretsiz biçimde arıza tespiti yapılır. Ürünle ilgili parça takılması durumunda takım ücreti alınmazken sadece takılan parçanın ücreti alınır.

Van Ariston yetkili servis olarak yılların vermiş olduğu deneyimle, güler yüzlü teknisyenlerle müşterilerin sorunlarına çözüm üretiyoruz. Van İlinde hizmet veren Van Ariston yetkili servisleri şunlardır:

GÜLTEPE SOĞ. – ABDULLAH GÜLTEPE
Adres: Bahçıvan Mh. A.Gazi 3. Sok. No:1 Maya Gold Evleri altı Merkez
Telefon: 0432 216 48 90

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.