Ariston-Yetkili-Servisleri

Ariston Yetkili Servisleri Van

Evde, iş yerlerinde ve fabrikalarda aktif olarak kullanılan markaların başında Ariston gelir. Bugün Ariston markası dünyanın dört bir köşesinde hizmet veren bir firmadır. Dünyanın global bir markası haline geldi. Birçok ürün üreten Ariston marka hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ariston bugün güçlü bir markaysa en önemli sebebi ürünlerinin arkasında durmasıdır. Ürettiği her ürün için gelişmiş bir servis ağı kurdu. Bugün 81 ilin nerdeyse tamamında il merkezlerinde yetkili servisi bulunmaktadır. İl merkezlerinin dışında birçok ilçe merkezinde bile servisi bulunur.

Ariston yetkili servisleri garanti kapsamında olsun, ya da olmasın bütün ürünlerin bakım, tamirat ve onarım işlerini yapar. Ürün garanti kapsamında ise servis ücreti alınmaz. Ürünle ilgili parça değişimleri olduğu zaman sadece parça ücreti tahsil edilir.

Ariston yetkili servisi olarak müşterilerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ürünle ilgili her türlü soru ve sorunları için canla başla çalışan yetkili servislerimiz ürünlerinizin tamirat ve bakımını özenle yapmaktadır. Ariston markasının Van ilindeki tüm yetkili servislerini sizler için araştırıp derledik. Yetkili servislerin telefon numaralarına ve adreslerine şuradan ulaşabilirsiniz:

GÜLTEPE SOĞUTMA – ABDULLAH GÜLTEPE
Adres: Bahçıvan Mh. A.Gazi 3. Sok. No:2 Maya Gold Evleri altı 65130 İpekyolu/Van
Telefon: 0432 216 48 90

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.