van-kombi-servisi-2

Van Kombi Servisi

Van kombi servisi olarak bütün marka kombilerinizin bakım ve onarım işlerini özenerek yapıyoruz. Kombilerden tam randıman almanız için kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmalısınız. Kombilerin peteklerini 2 yılda bir mutlaka temizletmelisiniz. Kombi petek temizliği için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz evinizi kirletmeden 2-3 saat içinde peteklerinizi son teknolojik aletler kullanarak temizlemektedir. Petek temizliği kombilerinizin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlar. Kombi iç aksanında meydana gelebilecek hasar önceden önlenmiş olur.

 

Van kombi servisi olarak petek temizliği fiyatlarımız evin büyüklüğüne ve peteklerin sayısına göre değişmektedir. Petek temizlik ücreti 2018 yılı için 150 lira ile 250 lira arası değişmektedir. Petek temizliği size doğalgazdan % 30 tasarruf sağlar. 3-4 aylık doğal gaz tasarrufu ile petek temizleme maliyetini çıkarabilirsiniz.

 

Van kombi servisi olarak müşterilerimizi uyarıyoruz. Petek temizliği ile kombi bakımı ayrı işler olup iki işlem içinde farklı işlemler yapılır. Kombi bakımı yaptırdım petekleri temizletmeme gerek yok düşüncesinin yanlış olduğunu tüm müşterilerimize söylüyoruz. Kombi bakımında aksesuar durumu test edilir. Bozulan, arıza veren ya da bozulmaya yüz tutmuş parçalar değiştirilir. Kombi çalışma sistemi yağlanır. Eksiklikler giderilir. Petek temizliğinde ise peteklerin içinde biriken kireç, çamurlu su ve tortu temizlenir.

 

Van kombi servisi olarak bizi aramanız durumunda kısa sürede size randevu verip evinizde sizi ziyaret ediyoruz. Kombi petek temizliği için evinizde kirlenme olması söz konusu değildir. Kombi petek temizliği için güçlü kimyasallar kullanıyoruz. Peteklerin içine kimyasal madde döktükten sonra 45 dakika kimyasalların peteklerin içindeki kireç ve tortuyu çözmesi için beklenir. Çözülme işlemi bittikten sonra peteklerin içi yıkanır. En son işlem olarak peteklerin daha dayanıklı ve sağlam olması için peteklerin içine koruyucu kimyasallar dökülür.

 

Van kombi servisi olarak çok yoğun biçimde çalışmaktayız. Petek temizliği işlerini kış ayında değil yaz ve sonbahar aylarında yaptırılmasını daha uygun buluyoruz. Kış aylarında petekler aktif olarak yandığı için peteklerin soğumasını beklemek gerekir. Kış ayında petek temizletmek zor ve zaman alıcıdır. Bu yüzden yaz ve sonbahar aylarında peteklerin temizlenmesi daha doğrudur.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.