kombi-rahatlık

Ariston Yetkili Servisleri Van

Ariston ülkemizde hizmet veren önemli bir markadır. Birçok elektronik ürünü bulunan Ariston markasının ülkenin dört bir köşesinde zengin bir yetkili servis ağı vardır. Bir firma ürünü üretip geri çekiliyorsa o firmadan uzak durmalısınız. Güçlü ve sağlam firmalar her zaman ürünlerinin arkasında dururlar. Ariston ürettiği ürünlerin müşterilere kusursuz hizmet verebilmesi için zengin bir yetkili servis ağı kurdu. Yetkili servisler ürünlerin bakım, onarım ve tamir işlerini yapar. Ürünle ilgili yedek parçaları müşterilerine ulaştırır.

Van Ariston yetkili servislerini sizler için araştırdık. Ariston marka tüm teknolojik ürünlerin tamir, bakım işlerini yaptırabileceğiniz Van Ariston yetkili servislerin iletişim bilgilerini sizler için derledik. Van bölgesinde hizmet veren tüm servislerin adres ve telefon numaralarını sizler için internetten araştırdık. Teknik servislerde deneyimli ve uzman teknisyenler bulunur. Bu teknisyenler ürünle ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı çözmek için haftanın 7 günü 24 saat aktif olarak çalışır.

Van Ariston yetkili servisleri telefonla arayarak Ariston marka ürünlerinizin tamir ve bakımı için randevu alabilirsiniz. Randevular işlem yoğunluğuna göre 12 saat ile 48 saat arasında gerçekleşir. Dinamik bir ekip kuran Ariston yetkili servis elemanları ürünle ilgili her türlü sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Van Ariston yetkili servisleri ürünlerinizin garantisi bitmemişse ürünle ilgili soru ve sorunlarınızı ücretsiz olarak çözüme kavuşturmaktadır. Cihazınızda ciddi bozukluk varsa cihazınız için parça takmak gerekirse sizden sadece parçanın ücreti tahsil edilir.

Van Ariston yetkili servisleri Ariston marka ürünlerinizin bakım ve onarım işlerinin dışında ürünün montaj ve demontaj işlemlerini de yapmaktadır. Özellikle taşınmalarda ürünlerin sökülüp takılması gerekir. Ürünlerin zarar görmeden sökülüp takılmasını işin uzmanı yapması gerekir. Ürünlerin usulüne uygun sökülüp takılmasını en sağlıklı yetkili servisler gerçekleştirir. Ariston marka ürünlerinizin kurulum ve söküm işlemleri için aşağıda verilen iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

Van Ariston yetkili servisinde ürünlerinizin bakım ve onarımlarını yaptırabilirsiniz. Ürünlerinizin montaj ve söküm işlerini yaptırabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili yedek parçaları yetkili servislerde bulabilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma sizlere hızlı hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir yetkili servis hizmeti alacağınız Van Ariston yetkili servisleri şunlardır:

GÜLTEPE SOĞ. – ABDULLAH GÜLTEPE
Adres: Bahçıvan Mh. A.Gazi 3. Sok. No:1 Maya Gold Evleri altı İpekyolu/Van
Telefon: 0432 216 48 90

Ariston Termosifon Yetkili Servisleri Van

GÜLTEPE SOĞ. – ABDULLAH GÜLTEPE
Adres: Bahçıvan Mh. A.Gazi 3. Sok. No:1 Maya Gold Evleri altı İpekyolu/Van
Telefon: 0432 216 48 90

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.