van-kombi-servisi

Ariston Yetkili Servisi

Ariston yetkili servisi olarak tüm Ariston markasına ait modellerin servis, tamir ve bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Sitemizde Ariston yetkili servislerini ilçe ve il bazında adres ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Bölgesel bazda hizmet veren firmaların listesine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ariston teknik servislerinde çalışan deneyimli ve uzman teknisyenlerle ürünlerinizde meydana gelen tüm soru ve sorunlara kısa sürede çözümler üretiyoruz. Dinamik ve güler yüzlü çalışan ekibimizle haftanın 7 günü 24 saat sorunlarınıza ivedilikle çözüm üretiyoruz.

Ariston yetkili servislerinde Ariston marka tüm ürünlerinizin bakımlarını yaptırabilirsiniz. Ürünlerinizde meydana gelen arızalar için onarım ve tamir hizmeti alabilirsiniz. Ürünlerinizin montaj, söküm işlerini Ariston yetkili servislerinde yaptırabilirsiniz. Ariston ürünlerinin yedek parçalarını Ariston yetkili servislerinden uygun fiyata temin edebilirsiniz. Ariston marka ürünlerinizin aksesuar ihtiyaçlarını Ariston yetkili servislerinden temin edebilirsiniz.

Ariston yetkili servisler olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ürünlerimizi sürekli güncelliyor ve yeniliyoruz. Ürünlerde meydana gelebilecek arıza ve hasarları önceden tespit ederek size gerekli bilgi aktarımını sağlıyoruz. Hizmetlerimizi hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde vermekteyiz. Sorunlarınıza özel çözümler üreten uzman bir kadroya sahibiz.

Ariston yetkili servis olarak Türkiye genelinde kendini kabul ettirmiş bir servisiz. İtalyan markası olan Ariston gelişmiş servis ağı ile ülkenin dört bir köşesinde müşterilerin Ariston ürünleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarına çözüm üretmekteyiz. 1930 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile pek çok üründe ülke genelinde öncü durumundayız.

Ariston markası dayanıklı ve kaliteli ürün üreten bir markadır. Ürettiği ürünlerin arkasında duran bir firmadır. Ürettiği ürünü Ariston yetkili servisleri ile her daim destekleyen bir markadır. Ariston, Ülke genelinde binlerce yetkili servisi olan büyük bir markadır. Ariston ürünlerinde arıza meydana geldiği zaman yetkili servislerimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Randevular büyük ölçüde aynı gün gerçekleşir. İşlem yoğunluğuna göre 48 saat içinde yetkili servisleri size randevu vererek sorunlarınıza çözüm üretirler. Ariston yetkili servisleri garanti kapsamında olan ürünler için sizden ücret talep etmez. Garanti süresi bitmiş ürünler için 30-40 lira yetkili servis ücreti talep edebilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.