van-kombi-servisi

Van Kombi Servisi

Van kombi servisi olarak petek temizlik hizmeti veriyoruz. Petek temizliği ile kombilerden yüksek verim elde eder doğalgazdan tasarruf elde edebilirsiniz. Petek temizliği verimli ısı elde etmenizi sağlar. Radyatörler sayesinde soğuk havalarda sıcak bir otama sahip olursunuz. Radyatörlerin ısınmasında yaşanan verim kaybı ısınmadan yüksek verim elde etmenizi engeller.

 

Van kombi servisi olarak sizi uyarıyoruz. Kombi bakımı ile petek temizliği farklı işlemlerdir. Kombi bakımı kombi yetkili servisler tarafından yapılır. Kombinin düzenli çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Kombinin tüm parçaları temizlenir ve gerekli bakımlar yapılır. Petek temizliğinde ise profesyonel firmalar tarafından ısıtma sisteminin boruları ve peteklerinin içinin temizlenmesi olayıdır. Petek temizliği uzmanlık gerektirip kabataslak yapılmaz. Özel kimyasal maddeler kullanılarak yapılan uzmanlık gerektiren bir iştir. Petek temizliğini herkes yapamaz. Bu yüzden peteği temizleyecek ekibi iyi seçmek gerekir. Alanında uzman uzun yıllardır hizmet veren sağlam ekiplerle çalışmak gerekir.

 

Van kombi servis ekibi olarak uzun yılların verdiği tecrübeyle hizmet vermeye devam ediyoruz.  Petek temizliği önemli bir iştir. Petek temizliği yaptırarak kombiyi düşük dereceye getirerek yüksek sıcaklık elde edebilirsiniz. Kalorifer peteklerinin hepsinden yüksek verim elde edebilirsiniz. En uzak radyatörünüz bile iyi ısınır. Kombinizde meydana gelen doğal gaz israfını önlemiş olursunuz. Kombi pompanız zorlanmadan çalışır. Bu da kombinizin ömrünü uzatır. Temizlik sırasında kullanılan koruyucu ilaçlarla peteklerin içinin paslanmasını engellersiniz. Böylece petek içinde sıcak su dönüşümü hızlı gerçekleşir. Bu da peteklerin kısa sürede ısınmasını sağlar. Kalorifer petek temizliği ile petek içinde oluşan tıkanıklar açılmış olur. Peteklerin üstünün ısınıp altının ısınmama sorunu böylece çözülmüş olur. Petek tıkanmasının nedeni olan tortu birikmesi de böylece önlenmiş olur.

 

Van kombi servisi olarak petek temizlik ücreti olarak 2018 yılında 150 ile 250 lira arasında değişen ücretler almaktayız. Ücretler petek sayısına ve evin büyüklüğüne göre değişmektedir. Petek temizliği hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için firmamızı haftanın 7 günü sabah 9 ile 22 arasında arayabilirsiniz.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.