Ariston-Yetkili-Servisleri-3

Ariston Yetkili Servisleri Van

Ariston ülkemizde birçok sektörde hizmet veren önemli bir markadır. Birçok elektronik ürün çeşidi bulunur. Ülkenin dört bir köşesinde Ariston marka ürün kullanılır. Ariston bugün bir dünya markasıysa bunun en önemli nedeni sattığı ürünlerin arkasında durmasıdır. Ürünü sattıktan sonra geri çekilmek yerine kurduğu yetkili servislerle ürününü her zaman desteklemiştir. Ariston sattığı ürünlere 2 yıl ile 5 yıl arası değişen zamanlarda garanti verir. Bu süre içinde üründe meydana gelen bozulmalarda ve arızalarda ürünün tamirini ücretsiz biçimde yapar. Bu da ürünü kullanan müşterilerine büyük güven verir.

Ariston yetkili servislerine ülkenin dört bir köşesinde ulaşmanız mümkündür. Bütün il merkezlerinde mutlaka Ariston yetkili servisler bulunur. İllerin dışında birçok ilin ilçelerinde bile Ariston yetkili servisleri bulunur. Ürünle ilgili her türlü sorun ve sıkıntıları Ariston yetkili servis elemanları çözüme kavuşturur. Ariston yetkili servisini aradığınızda size uygun bir zaman için randevu verilir. Randevu günü evde olmanız gerekir. Ürün garanti kapsamında ise yetkili servis arıza tespiti ve tamiri için sizden ücret talep etmez. Ürünle ilgili bir parça bozulmuşsa bu parçanın takılması için sizden sadece parça maliyet ücreti alınır.

Ariston yetkili servisleri haftanın 7 günü 24 saat hizmet verir. Ürünle ilgili her türlü sıkıntılarınızı alanında uzman teknisyenler sorunlarınıza çözüm üretmek için bir telefon kadar yakın. Van Ariston yetkili servislerin adreslerini ve iletişim bilgilerini sizler için derledik.

GÜLTEPE SOĞ. – ABDULLAH GÜLTEPE
Adres: Bahçıvan Mh. A.Gazi 3. Sok. No:1 Maya Gold Evleri altı Merkez VAN
Telefon: 0432 216 48 90
Faks: 0432 216 48 90

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.